Dziedzictwo marki

 

Celem naszego działania jest ochrona dziedzictwa marki w Polsce. Dlatego kładziemy duży nacisk na promowanie odpowiednich zasad utrzymywania zabytkowych i nieco młodszych  samochodów. Posiadamy bogatą dokumentację, wspieramy organizacje i kluby, uczestniczymy w pokazach.

 

dołącz do społeczności

Certyfikaty i szkolenia

 

Stowarzyszenie prowadzi szkolenia dla warsztatów i firm zajmujący się renowacją zabytkowych samochodów oraz samochodów nieco bardziej współczesnych. 

Wystawiamy certyfikaty dla osób uczestniczących w szkoleniach a po weryfikacji metod pracy także dla firm. Certyfikat Stowarzyszenia ACP gwarantuje klientom najwyższy poziom profesjonalnych usług. 

Członkowie

 

Członkiem stowarzyszenia może być posiadacz zabytkowego lub nieco bardziej współczesnego samochodu marki. Może to być również osoba, która swoją pracą i wysiłkiem istotnie przyczyniła się do promocji marki w Polsce. 

Proces wyboru do stowarzyszenia jest dwuetapowy i składa się z wypełnienia deklaracji oraz oceny. 

 

Polska to korzenie marki Citroën

 

Historia marki Citroën to Polska. To tutaj mieszkali dziadkowie Andre Citroëna, to tutaj młody Andre kupił patent na koła daszkowe. To w Polsce działało wiele salonów i firm. 

Ale nie zapominamy też o współczesnym świecie. Wspieramy dealerów i firmy, które działają na tym rynku dzisiaj. Udostępniamy samochody, dokumentację, wspieramy organizację imprez oraz pokazów. 

Sami promujemy markę Citroën codziennie, pomagając w rozwoju świadomości oraz dotarciu do coraz większej liczby osób w naszym kraju.